Blog

Blog, krótkie wpisy o cukrzycy i CGM. Jeśli szukasz konkretnej rzeczy to użyj wyszukiwarki powyżej. Zapraszam do czytania

Wspólne zamówienia? Spróbujmy!

lis 19, 2017 | Ambrosia | 2 Komentarze

Witam serdecznie, taki post zamieściłem na grupie Facebookowej – Freestyle Libre Polska:

Dostaję bardzo dużo zapytań o Ambrosię (https://www.ambrosiasys.com/). Chciałbym Wam pomóc ją zdobyć w najlepszej możliwej cenie Bez polskich (czy innych) pośredników.

Zbieram osoby na duże zamówienie, w przypadku znalezienia 10 chętnych osób koszt wysyłki zmniejsza się z $25 za sztukę do $2,5 Czy ktoś w ogóle byłby chętny?

Jak taka akcja by wyglądała:
1. Zbieramy 10 chętnych, kto chce wpłaca kwotę w PLN (ma wtedy pewność otrzymania Blucona) inaczej jak tylko je otrzymam wystawię tutaj.
2. Cena PLN blucona to $110 za sztukę (+$25 wysyłka) po kursie sprzedaży dolara – aktulanie jest to ok 3,70zł (sam blucon w cenie ok 410zł)
3. Jak otrzymam blucony to zajmę się ich wysyłką kurierem do poszczególnych osób (oczywiście będę także musiał doliczyć cło – jest to naturalne przy sprawdzaniu Blukona z USA)

Co myślicie? Kto jest chętny?
Dlaczego to robię? Bo wkurza mnie cena 700zł u polskiego pośrednika, który tych urządzeń nie ma na stanie Co ja z tego mam, nic – Waszą wdzęczność Po prostu wiem jaką ulgę dała nam Ambrosia i chcę Wam też pomóc przespać noc

Więcej informacji w górnym menu:

Zamówienia – pytania i odpowiedzi oraz formularz zgłoszeniowy: tutaj lub po prawej stronie (menu).

 

2 komentarze

 1. Maciek

  A co z Vatem? Musisz doliczyć do ceny i przesyłki 23% (bez cła). Wychodzi wtedy 60 zł. Sam jestem zainteresowany kupnem ale po doliczeniu tych kosztów robi się to średnio opłacalne

  Odpowiedz
  • michal

   Zostanie doliczone przy końcowym podsumowaniu. I tak będzie to nadal opłacalne niż zmówienie “solo”.

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.