Blog

Blog, krótkie wpisy o cukrzycy i CGM. Jeśli szukasz konkretnej rzeczy to użyj wyszukiwarki powyżej. Zapraszam do czytania

MiaoMiao 2 już niedługo w sprzedaży

sie 3, 2019 | MiaoMiao | 0 komentarzy

Na oficjalnym fan page producenta nakładki MiaoMiao można już “podglądać” zdjęcia ich nowego urządzenia, następcy pierwszej wersji MiaoMiao czyli po prostu MiaoMiao 2.

Jak można zauważyć na poniższych zdjęciach, urządzenie będzie miało zmieniony kształt i w całości zakryje sensor FreeStyle Libre. Nakładka będzie przy tym lżejsza o 2 gramy. Producent deklaruje większą stabilność połączenia Bluetooth oraz możliwość pływania z MiaoMiao 2. W sprzedaży urządzenie ma być dostępne już pod koniec sierpnia 2019. Poniżej załączam także tabelkę zmian wg producenta.

 

Uwaga!

Na oficjalnym fan page na Facebooku trwa akcja promocyjna gdzie można wygrać 1 z 10 nakładek MiaoMiao 2. Co trzeba zrobić?

Zasady:
1. Udostępnij swoje zdjęcie z MiaoMiao na Twitter, Instagram i Facebook
2. Dodaj poniższe tagi: #miaomiao2  #miaomiao2Campaign
3. Im więcej zdjęć na portalach społecznościowych tym więcej szans na zwycięstwo i otrzymanie jednej z nakładek MiaoMiao2 Smart Reader dla FreeStyle Libre.
4. MiaoMiao wylosuje 10 szczęśliwców, którzy otrzymają MiaoMiao2, administrator strony na FB skontatuje się z tymi osobami w celu potwierdzenia adresu wysyłki (wysyłka będzie darmowa).
5. Pamiętaj aby wysłać na profilu MiaoMiao link do udostępnionego zdjęcia na profilu społecznościowym.
6. Koniec konkursu nastąpi 30.08.2019

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.